• Home
  • /
  • Zabezpieczenie Piano Black

Zabezpieczenie Piano Black

Elementy tzw. Piano Black występują coraz częściej w nowych samochodach. Są to m. in. słupki drzwi czy elementy wnętrza. Wyglądają przepięknie – gdy są nowe. W praktyce jednak bardzo szybko się rysują i tracą swój piękny urok. To samo tyczy się wszelkiego rodzaju czarnych, lakierowanych elementów takich jak obudowy sprzętu audio, ekspresy do kawy, elementy komputerów, urządzenia mobilne czy nawet meble i inne domowe sprzęty wykończone na wysoki połysk. Aby zachować na długi okres ich nieskazitelny wygląd, uchronić przed zarysowaniami wystarczy zabezpieczyć je folią bezbarwną.

Poliuretanowa folia ochronna chroni nie tylko samochody ale właśnie wszystkie elementy i przedmioty, które są wykończone na wysoki połysk. Folię można dostosować niemalże do każdego kształtu. Przygotowując formatki na dane elementy możemy niemalże w pełni zabezpieczyć je przed mechanicznymi uszkodzeniami. Folia sprawi, że oklejony element będzie wyglądał jak nowy przez długi czas.

A co w przypadku uszkodzenia folii? Nic prostszego, wystarczy wymienić folię na nową. Może folia nie jest tania, ale z pewnością taniej i łatwiej będzie wymienić folię niż cały element.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zabezpieczenia foliami PPF.